Staff! - Job Game | Simulator

Намери си работа! Проектирайте своя собствена къща и ще ви направи живота по-добър!

Можем ли да живеем повече от един истински живот?

Имаме само един шанс да изживеем този прекрасен, но труден живот. Трябва ли да бъдем по-малко внимателни и да поемаме повече рискове, или, напротив, да обмисляме всяка стъпка? Това е труден въпрос за отговор, нали?

Но нека си представим, че имаме златна възможност да изживеем живота си няколко различни пъти – с други думи, да опитаме колкото се може повече неща, за да получим възможно най-добрия резултат.

Звучи като добра идея! Готови ли сте да рискувате и да промените личната си реалност точно сега? Персоналът на симулатора на живот може да ви помогне. Той ви дава интересен и необичаен начин да създадете своя собствена виртуална версия на реалния живот: яжте добре, спете добре, работете усилено, купете къща и със сигурност вземете котка... О!

И не забравяйте да поправите контакта в спалнята! Така че виждате, всичко в нашия симулатор на живот зависи само от вас и от вас!

Вземете химикалка и запишете списъка си със задачи за днес!

Добре дошли в новата си къща, време е да я превърнете в уютен дом!🏠 Започвайки от сега, вие ще носите отговорност за домашните задължения като поставяне на тапети, поставяне на нови подове, поправяне на всички контакти и много други изключително важни неща! Чакай малко!

Поддръжката на къща струва много в днешно време! Имате ли пари, които да похарчите за това?

Това е мястото, където нашият симулатор на живота се превръща в симулатор на работа! Ще ви бъдат предложени широк спектър от възможности за работа. Всеки ден ще трябва да работите усилено и да печелите пари, за да направите дома си топъл и удобен.

Честно казано, по същество следва същата логика като в реалния живот: трябва да се работи усилено за парите.

Текстовете на песента настрана, ето описанието на играта.

Всеки ден ще се сблъсквате с различни проблеми, които ще трябва да бъдат решени възможно най-скоро. Ще трябва да работите усилено и да изпълнявате разнообразни задачи: да чакате маси в ресторант, да гасите пожари и да спасявате хора, да храните домашни любимци и да почиствате апартаменти и др.

Симулаторът за работа определено ще ви помогне да научите за десетки професионални области и ще ви подготви да се присъедините към всеки екип.

Освен това домакинските задължения ще се появяват редовно. Тази игра за дизайн на къщи е насочена към подобряване на всички аспекти на вашите условия на живот всеки ден. Никога няма скучен момент!

Не забравяйте, че да бъдете трудолюбив човек и да печелите пари е единственият начин, по който ще можете да 🔨 оправите новата си къща и да направите романтичния си партньор щастлив.

Характеристики на приложението:

⚈ Вдъхновяваща структура на нивата: всяко от тях отключва уникални нови възможности. Това е една от онези популярни игри за проектиране на къщи, където можете да построите мечтаната си къща.

⚈ Спиращо дъха разказване: играта ви мотивира да се заемете! Всяко действие има подробна предистория и възможни последствия.

⚈ Ръководство за отчитане на разходите: ще научите как да управлявате 💰 пари. Ще балансирате високата цена на различните добавки с ограниченията на вашата заплата.

⚈ Целеви задачи: да работиш или не да работиш, това е въпросът! Всяко отделно действие е част от цялостна стратегия, която ще ви даде желаните резултати.

Приемете предизвикателството и се изпитайте: бихте ли могли да живеете повече от един истински живот?

Декларация за поверителност: https://say.games/privacy-policy
Условия за ползване: https://say.games/terms-of-use

Staff! - Job Game | Simulator Video Trailer or Demo

Download Staff! - Job Game | Simulator 1.2.9 APK

Staff! - Job Game | Simulator 1.2.9
Цена: Free
Сегашна Версия: 1.2.9
Инсталира: 10000000
Средна Оценка: aggregate Rating (5.0 out of 5)
Изисквания: Android 5.0+
Оценка На Съдържанието: Teen
Име На Пакета: com.staff.staff

What's New in Staff-Job-Game-|-Simulator 1.2.9

    Improvements and bugfixes!